Головна / Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність

Допомагаючи іншим, ми прагнемо зробити світ кращим

Соціальна відповідальність є однією зі складових у діяльності сільськогосподарського виробничого кооперативу «Молоко-Країна». Зважаючи на складне соціально-економічне становище жителів сільської місцевості, наш кооператив з моменту створення, всіляко намагається допомагати тим, хто цього найбільш потребує.

Для ефективної роботи в даному напрямку кооператив «Молоко-Країна» постійно співпрацює з місцевими органами влади для розвитку інфраструктури сільських громад, благоустрою навколишніх територій. Частина коштів від виробленого кооперативом молока повертається безпосередньо в населені пункти. За рахунок цих ресурсів здійснюється ремонт та технічне оснащення сільських будинків культури, шкіл, дитячих садків, релігійних чи культових споруд, амбулаторій, проводяться Дні села та закуповується необхідна господарська техніка для сільських рад.

Безпосередня участь кооперативу в житті місцевих громад вирішує найбільшу соціальну проблему українського села – безробіття. Програми, які розробляються об’єднанням, зможуть позитивно вплинути на зайнятість громад в цілому через покращення життя кожного члена кооперативу.