Новини

14.10.2014

11 жовтня в Сумах до дня свята Покрови Пресвятої Богородиці відбувся обласний сільськогосподарський ярмарок за участі кооперативу «Молоко-Країна», в рамках якого була проведена виставка – «Моя родина – молочна країна».

6.10.2014

Спільними зусиллями членів кооперативу і співробітників об’єднання вдалося відновити старий, занедбаний молокоприймальний пункт в селі Красносільське Борзнянського району. Подібні акції будуть проводитись на постійній основі в різних регіонах країни.

8.09.2014

Кінець літа початок осені зазвичай в Україні ознаменований проведенням Днів села, підведенням підсумків та прогнозування результатів на наступний період. Кооператив «Молоко-Країна» вирішив підтримати народну традицію і приєднався до вирішення деяких соціальних негараздів в кількох населених пунктах. 

7.07.2014

Кооператив "Молоко-Країна" щиро вітає членів об'єднання з професійним святом - Міжнародним днем кооперації!

22.05.2014

Незважаючи на відсутність святкових парадів та помпезності в Україні відбувались пам’ятні заходи присвячені дню Перемоги, одній з найбільш шанованих дат для нашої країни. З кожним роком зменшується кількість людей, які в той складний час стали на захист своєї Батьківщини. 

10.04.2014

Більшість співробітників СВК «Молоко-Країна», які безпосередньо забезпечують прийом, проводять аналізи та відправляють молоко на переробку  - це представниці прекрасної половини людства. 

27.03.2014

   

 «Молоко-Країна» зацікавлений ​​як у висококваліфікованих, так і в молодих фахівцях. Працевлаштування можливе тільки за умови наявності вакансій. Військовослужбовцям, які перебазовуються з Кримських підрозділів, віддається перевага.

 

10.01.2014

Продовжуючи  активну соціально-економічну діяльність в населених пунктах де проживають члени кооперативу СВК «Молоко-Країна» виділив 20 000 гривень на обладнання дитячого садка «Ялинка» в селі Бобрик Роменського району Сумської області металопластиковими вікнами.

31.12.2013

Новий рік члени кооперативу «Молоко-Країна» зустрічатимуть з піднесеним настроєм та новими можливостями. За підсумками роботи у 2013 році правління сільськогосподарського виробничого кооперативу визначило найбільш ефективних членів об’єднання, проаналізувавши об’єми та якість виробленого молока.  

11.12.2013

25 листопада відбулась приємна і довгоочікувана подія - передача першого вантажного автомобіля Lanos Pick-up кооперативу «Молоко-Країна». Проте це лише перша ластівка. Маємо надію, що в найближчому майбутньому автомобілі зі стильними емблемами кооперативу будуть курсувати в багатьох регіонах країни. Голова СВК Тетяна Панцюк в урочистій обстановці передала ключі від автомобіля директору новоствореного Представництва «Томашпіль» Володимиру Ржавічеву.