Новини

5.03.2016

Акція до 8 Березня, яка проводилась з 1 по 29 лютого 2016 року серед членів кооперативу «Молоко-Країна» успішно завершилась. Близько 400 нових і багатофункціональних мультиварок отримали своїх власників. Надіємось ці корисні помічниці на кухні кожної господині – будуть слугувати довго і надійно, допомагаючи в приготуванні смачних і корисних страв.

28.01.2016
До Міжнародного жіночого дня 8 березня, кооператив "Молоко-Країна" проводить серед всіх членів 
кооперативу і приймальників/здавальників молока акцію.
1.01.2016

Цілий рік ми живемо з надзвуковою швидкістю. Щоденно ми несемось вперед, прагнемо дізнатись більше, зробити швидше, стати успішними, піднятись вище, досягти кращого, збільшити надої та зібрати більший урожай.

26.11.2015

Кооператив «Молоко-Країна» продовжує активно підтримувати соціальні ініціативи в районах діяльності об’єднання. Особливу увагу приділяючи розвитку і забезпеченню дітей.  

20.11.2015

Приймальник молока - одна з найскладніших і найвідповідальніших професій. Робочий день з 5-6 години ранку. Дощ, сніг, вітер - але приймальник завжди на своєму робочому місці. 

15.11.2015

Щиро вітаємо вас з Днем працівників сільського господарства!
Бажаємо процвітання у цій нелегкій справі — високих надоїв, щедрих врожаїв та конкурентних цін. 

15.10.2015

Традиційно на велике православне свято Покрова відзначають день села жителі Рибальського, що розташоване в Охтирському районі Сумської області. Напередодні свята завершувались всі найважливіші сільськогосподарські роботи, закінчувалась сівба озимих культур, а селяни отримували проміжок вільного часу для проведення різноманітних святкувань і підведення підсумків.

24.08.2015

Шановні члени кооперативу «Молоко-Країна»

Щиро вітаємо Вас із визначним святом – Днем незалежності України!

Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу.

 
15.07.2015

Для покращення діяльності СВК «Молоко-Країна» та налагодження прямих зв’язків з членами об’єднання кооператив запустив роботу особистого кабінету. Від сьогодні, будь-який член кооперативу має можливість, зареєструвавшись на офіційному веб-сайті і отримати доступ до власної облікової інформації.

 
3.07.2015

Традиційно, в першу суботу липня, члени кооперативів всього світу відзначають своє професійне свято. У кооперативного руху України – багата історія та міцні традиції. Сьогодні кооперативи органічно влились в господарське життя, довівши свою ефективність не словом, а ділом.