Новини

15.11.2015

Щиро вітаємо вас з Днем працівників сільського господарства!
Бажаємо процвітання у цій нелегкій справі — високих надоїв, щедрих врожаїв та конкурентних цін. 

15.10.2015

Традиційно на велике православне свято Покрова відзначають день села жителі Рибальського, що розташоване в Охтирському районі Сумської області. Напередодні свята завершувались всі найважливіші сільськогосподарські роботи, закінчувалась сівба озимих культур, а селяни отримували проміжок вільного часу для проведення різноманітних святкувань і підведення підсумків.

24.08.2015

Шановні члени кооперативу «Молоко-Країна»

Щиро вітаємо Вас із визначним святом – Днем незалежності України!

Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу.

 
15.07.2015

Для покращення діяльності СВК «Молоко-Країна» та налагодження прямих зв’язків з членами об’єднання кооператив запустив роботу особистого кабінету. Від сьогодні, будь-який член кооперативу має можливість, зареєструвавшись на офіційному веб-сайті і отримати доступ до власної облікової інформації.

 
3.07.2015

Традиційно, в першу суботу липня, члени кооперативів всього світу відзначають своє професійне свято. У кооперативного руху України – багата історія та міцні традиції. Сьогодні кооперативи органічно влились в господарське життя, довівши свою ефективність не словом, а ділом.

 
22.06.2015

Незважаючи на різке зниження закупівельних цін на молоко кооператив «Молоко-Країна» не зменшуватиме інвестиції в виробництво молока й посилить підтримку членів об’єднання. Деякі програми розвитку отримають додаткове фінансування і нові можливості.

 
11.06.2015

В зв’язку зі швидким зростанням ціни на цукор перед літнім сезоном, члени об’єднання, котрі проживають в Липоводолинському районі, звернулись за вирішенням цією проблеми до кооперативу і отримали позитивну відповідь. Не пройшло й кількох днів, як п’ятидесятикілограмові мішки лежали на складі кооперативу, чекаючи відправлення в села.

 
31.05.2015

Шановні члени кооперативу!

Від щирого серця вітаємо Вас з одним із найбільших християнських свят – днем Святої Трійці!

Свято Трійці є торжеством моральності та духовності, воно вселяє в наші душі віру у всепереможну силу правди та любові.

12.05.2015

До 70-ліття Перемоги кооператив «Молоко-Країна» привітав ветеранів – членів об’єднання зі святом, підготувавши учасникам війни цінні подарунки, букети квітів і висловив щирі побажання. Незважаючи на похилий вік та проблеми зі здоров’ям герої мали відмінний настрій і чудове почуття гумору.

8.05.2015

Шановні ветерани!


Прийміть сердечні привітання 
до свята Дня Перемоги!