Новини

28.04.2016

Олександр Олексійович з села Оленінське Сумської області один з успішних членів кооперативу. Близько 20 років пан Олександр займаються сільським господарством, утримує корів. 5 років йому допомагає у цій нелегкій і ризикованій справі кооператив «Молоко-Країна». Розпочиналось все з того, що в далекому 1997 році, втративши роботу, довелось повернутись у рідне село і з нуля започатковувати власну справу, про яку мріяв з дитинства. Якщо бізнес не вийде, гадав, особливо не втратиться і нікому винен не буде, бо у розвиток господарства вкладав власні кошти.

15.04.2016

Василя Чуба з дружиною Лідою, які проживають в селі Осьмаки на Чернігівщині, можна сміливо вважати перспективними українськими селянами. Більше чотирьох років вони активно працюють в кооперативі «Молоко-Країна». Історія успіху цієї традиційної сільської сім’ї звичайна і неймовірна водночас. Трохи успіху, небагато знань, багато самовпевненості і дуже багато важкої праці – все, що потрібно для досягнення результатів.

18.03.2016

За результатами роботи в лютому 2016 року майже 400 членів об’єднання отримали в подарунок від кооперативу багатофункціональні мультиварки.

4.03.2016

Сердечно вітаємо Вас із найпрекраснішим св'ятом весни - Міжнародним жіночим днем 8 березня. Від усієї душі бажаємо Вам жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з Вами завжди будуть гідні люди, а серед них чоловік, з яким будуть нестрашні будь які негоди. Бажаємо, щоб кожен день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

5.03.2016

Продовження списку переможців акції

5.03.2016

Акція до 8 Березня, яка проводилась з 1 по 29 лютого 2016 року серед членів кооперативу «Молоко-Країна» успішно завершилась. Близько 400 нових і багатофункціональних мультиварок отримали своїх власників. Надіємось ці корисні помічниці на кухні кожної господині – будуть слугувати довго і надійно, допомагаючи в приготуванні смачних і корисних страв.

28.01.2016
До Міжнародного жіночого дня 8 березня, кооператив "Молоко-Країна" проводить серед всіх членів 
кооперативу і приймальників/здавальників молока акцію.
1.01.2016

Цілий рік ми живемо з надзвуковою швидкістю. Щоденно ми несемось вперед, прагнемо дізнатись більше, зробити швидше, стати успішними, піднятись вище, досягти кращого, збільшити надої та зібрати більший урожай.

26.11.2015

Кооператив «Молоко-Країна» продовжує активно підтримувати соціальні ініціативи в районах діяльності об’єднання. Особливу увагу приділяючи розвитку і забезпеченню дітей.  

20.11.2015

Приймальник молока - одна з найскладніших і найвідповідальніших професій. Робочий день з 5-6 години ранку. Дощ, сніг, вітер - але приймальник завжди на своєму робочому місці.