Головна / Прес-служба / Новини / Новини компании / Повідомлення про рішення прийняті на загальних зборах Членів СВК «МОЛОКО-КРАЇНА» від 20 жовтня 2017 року

Повідомлення про рішення прийняті на загальних зборах Членів СВК «МОЛОКО-КРАЇНА» від 20 жовтня 2017 року

20.11.2017

Правління СВК «Молоко-Країна» повідомляє, що 20 жовтня 2017 року відбулись загальні збори членів кооперативу шляхом опитування, з виконання процедури скликання зборів претензій від членів Кооперативу не надходило. У відповідності до статті 15 Закону України «Про кооперацію» Загальні збори членів Сільськогосподарського виробничого кооперативу «МОЛОКО-КРАЇНА» є правомочними.

По питаннях порядку денного були прийняті наступні рішення:

ПО ПИТАННЮ ПЕРШОМУ вирішили: Затвердити Рішення (Протоколи) Правління СВК «МОЛОКО-КРАЇНА» про прийняття в члени СВК та виключення з членів СВК, прийнятих Правлінням за період з 11 листопада 2014 року до 20 жовтня 2017 року.

ПО ПИТАННЮ ДРУГОМУ вирішили: Затвердити фінансові звіти та звіти про доходи та збитки Кооперативу за 2014-2016 роки.

ПО ПИТАННЮ ТРЕТЬОМУ вирішили: Затвердити Статут СВК «МОЛОКО-КРАЇНА» в новій редакції.

ПО ПИТАННЮ ЧЕТВЕРТОМУ вирішили: Затвердити Положення про кооперативні виплати членам сільськогосподарського виробничого кооперативу «МОЛОКО-КРАЇНА» (в новій редакції).

ПО ПИТАННЮ П'ЯТОМУ вирішили: Обрати з 21.10.2017 року Спостережну Раду СВК «МОЛОКО-КРАЇНА» в новому складі: Юркевич Анатолій Іванович, Юркевич Ольга Федорівна, Пасєчко Тетяна Василівна.

ПО ПИТАННЮ ШОСТОМУ вирішили: Обрати з 21.10.2017 р. Головою Сільськогосподарського виробничого кооперативу СВК «МОЛОКО-КРАЇНА» Лимаря Олексія Володимировича.

ПО ПИТАННЮ СЬОМОМУ вирішили: Обрати з 21.10.2017 року Правління СВК «МОЛОКО-КРАЇНА» в новому складі: Голова Правління – Лимар Олексій Володимирович, Член Правління – Панцюк Тетяна Віталіївна, Член Правління – Чаплієв Олександр Олександрович.

ПО ПИТАННЮ ВОСЬМОМУ вирішили: Обрати з 21.10.2017 року Ревізійну комісію СВК «МОЛОКО-КРАЇНА» в новому складі: Бєлік Людмила Вікторівна, Натикач Галина Володимирівна.

 З повагою,

Правління СВК «Молоко-Країна»