Головна / Прес-служба / Новини / Новини компании

Новини компании

8.10.2013

За три роки своєї роботи кооператив «Молоко-Країна» довів свою ефективність та надійність. За рахунок сумлінного виконання обов’язків і обіцянок об’єднанню вдалось досягти такого переконливого результату. Приємно, що наша щодення робота приносить свої плоди. І вдвічі приємніше, що люди повірили нам, незважаючи на всі перестороги, які виникали з початку створення такого масштабного, загальноукраїнського проекту.

12.09.2013

Сільськогосподарський виробничий кооператив «Молоко-Країна» продовжує активно виконувати свої зобов’язання перед членами об’єднання. Лише за липень-серпень цього року було надано більше 200 безвідсоткових позик на придбання доїльних апаратів, корів, кормів та іншого сільськогосподарського обладнання. 

20.08.2013

Голова Сільськогосподарського виробничого кооперативу «Молоко-Країна» вручив головному лікарю Липоводолинської районної лікарні сертифікат на суму 25 тисяч гривень. Ці кошти буде використано для придбання нового медичного обладнання для цього лікувального закладу. 

8.08.2013

Сільськогосподарський виробничий кооператив «Молоко-Країна» планує найближчим часом поставити сучасне холодильне обладнання на сто приймальних пунктів молока. Це зумовлено аномально високою температурою повітря в України протягом весняно-осіннього періоду в останні роки.

24.07.2013

Кооператив «Молоко-Країна» продовжує активно надавати своїм членам безвідсоткові позики на придбання доїльного обладнання. Лише за останній рік об’єднання надало більше 200 апаратів членам кооперативу.

27.06.2013

Кооператив "Молоко-Країна" в чергове доказав ефективність своєї роботи та вірність методів співпраці з членами об'єднання. Нещодавно, за сприяння кооперативу, було придбано ротаційну косарку та граблі-ворушилки для трактора.

19.04.2013

На початку лютого  в Дирекції «Конотоп» СВК «Молоко-Країна» відбулась чергова приємна подія.

5.04.2013

Предстивництво «ЛЬВІВ» сільськогосподарського виробничого кооперативу «Молоко-Країна» реалізувало проект...

1.04.2013

Члени кооперативу «Молоко-Країна» протягом 2012 року отримали безвідсоткових позик на сумму майже 2 млн. грн.