Головна / Прес-служба / Новини / Новини компании

Новини компании

23.08.2016

Шановні члени кооперативу «Молоко-Країна»
Прийміть сердечні вітання з днем Незалежності України. 

20.07.2016

Вітаємо переможців фотоконкурсу "Я люблю свою корівку"!
1. Охоня Катерина Петрівна - член кооперативу з села Хижки, Конотопського району Сумської області;
2. Логва Марія Іванівна - член кооперативу з села Беєво, Липоводолинського району Сумської області;

2.07.2016

Шановні члени кооперативу Молоко-Країна!
Щиро вітаємо вас з Міжнародним днем кооперації!
Завдяки спільному господарюванню та взаємодопомозі майже 20 тисяч членів кооперативу мають реальну можливість реалізувати свою підприємницьку ініціативу та поліпшувати свій добробут.

16.06.2016

Фотоконкурс від кооперативу «Молоко-Країна» - «Я люблю свою корівку!»
В конкурсі можуть взяти участь всі члени кооперативу «Молоко-Країна».

23.05.2016

Несприятлива дощова погода не привід ледарювати й зупиняти роботу кооперативу. Незважаючи на початок випасу корів, для підвищення кількості надою і покращення якості молока необхідно в раціон «Берізок» додавати зернові. 

8.05.2016

Шановні ветерани!

Прийміть щирі вітання зі світлим і радісним святом — Днем Перемоги!

29.04.2016

Шановні члени кооперативу, друзі!

Кооператив «Молоко-Країна» щиро вітає Вас з наближенням світлого свята – Великодня!

28.04.2016

Олександр Олексійович з села Оленінське Сумської області один з успішних членів кооперативу. Близько 20 років пан Олександр займаються сільським господарством, утримує корів. 5 років йому допомагає у цій нелегкій і ризикованій справі кооператив «Молоко-Країна». Розпочиналось все з того, що в далекому 1997 році, втративши роботу, довелось повернутись у рідне село і з нуля започатковувати власну справу, про яку мріяв з дитинства. Якщо бізнес не вийде, гадав, особливо не втратиться і нікому винен не буде, бо у розвиток господарства вкладав власні кошти.

15.04.2016

Василя Чуба з дружиною Лідою, які проживають в селі Осьмаки на Чернігівщині, можна сміливо вважати перспективними українськими селянами. Більше чотирьох років вони активно працюють в кооперативі «Молоко-Країна». Історія успіху цієї традиційної сільської сім’ї звичайна і неймовірна водночас. Трохи успіху, небагато знань, багато самовпевненості і дуже багато важкої праці – все, що потрібно для досягнення результатів.

18.03.2016

За результатами роботи в лютому 2016 року майже 400 членів об’єднання отримали в подарунок від кооперативу багатофункціональні мультиварки.